Vaše metrologie na klíč

Stroje

Sortiment výrobků sahá od jednoduchých 2D strojů až po složité 7-osé stroje
Ať už jde o monitorování ve výrobě nebo v dílenském prostředí, malé nebo velké obrobky, optické senzory, multisenzorovou technologii nebo počítačovou tomografii - Werth nabízí ten správný souřadnicový měřicí stroj pro správnou aplikaci. Důsledná kontrola kvality a přejímací zkoušky podle VDI 2617 nebo ISO 10360 zaručují spolehlivost a přesnost strojů. Odchylky měření specifické pro danou úlohu lze snížit až na submikrometrové hodnoty. Odborné poradenství založené na dlouholetých zkušenostech umožňuje individuální kombinace pro dosažení optimálního přizpůsobení dané měřicí úloze.

Monitorování výroby - SMS pro dílenské prostředí

Robustní souřadnicové měřicí stroje s jednoduchou obsluhou a vysokou rychlostí měření

Řada ScopeCheck® s integrovanou teplotní kompenzací byla speciálně vyvinuta pro použití ve výrobním prostředí. Citlivé komponenty, jako jsou stupnice a vodicí dráhy, jsou uzavřeny nebo zakryty, aby byly chráněny před znečištěním.

Laboratoř a měřicí místnost – Multisenzorové SMS

Vysoce přesné multisenzorové souřadnicové měřicí stroje pro maximální přesnost v měřicí místnosti

Řada přístrojů Werth VideoCheck® nabízí dokonalou platformu pro řešení náročných měřicích úloh díky přesné mechanice a moderní řídicí technologii. Sledovatelné odchylky měření délky v rozsahu až 1/10 µm umožňují 3D dotekové a optické  měření s nejnižšími nejistotami měření. Díky vysoké základní přesnosti jsou tyto přístroje ideálním základem pro širokou škálu multisenzorových systémů.

 

Počítačová tomografie - Multisenzorové SMS s počítačovou tomografií

Kompletní a přesné měření uvnitř i zvenčí

Od roku 2005 nabízíme metrologická řešení pro obrobky s širokou škálou rozměrů a materiálů. Stroje se používají například ke stanovení geometrických vlastností a ke kontrole prasklin a dutin. Silnou stránkou počítačové tomografie je měření mnoha rozměrů v relativně krátkém čase. Rychlá kontrola prvního výrobku, a tím i rychlá validace výrobku, snižuje procesní náklady. Výkonná softwarová a hardwarová řešení rovněž umožňují využití CT strojů pro vysoce výkonné sledování procesů.

 

Měření nástrojů – Multisenzorové SMS

Vysoce přesná strojní technologie spojená s více než 25 lety zkušeností v oblasti měření nástrojů

S multisenzorovými souřadnicovými měřicími stroji od odborníka na měření řezných nástrojů je pro každou aplikaci k dispozici řešení na míru.