Vaše metrologie na klíč
 • Nezávislý dodavatel délkové měřicí techniky v ČR a SR
  Od ručních dílenských měřidel po nejsofistikovanější automatizovaná měřicí zařízení...
 • Multisenzorové souřadnicové stroje WERTH Messtechnik
 • Metrologické kurzy, rekvalifikace a workshopy
  Školicí středisko PRIMA AKADEMIE
  Metrologické kurzy, rekvalifikace a workshopy
 • O Vaše měřidla je postaráno...
  Kalibrace, měření i servis
  O Vaše měřidla je postaráno...
 • Profesionalita, odbornost a osobní přístup. To jsou hodnoty, na nichž už 30 let stavíme své podnikání a které oceňují naši zákazníci včetně největších tuzemských společností jako ŠKODA AUTO, BOSCH DIESEL, Continental Barum, Siemens nebo Česká zbrojovka. Díky jejich důvěře jsme dnes jedním z nejvýznamnějších dodavatelů měřicí techniky a souvisejících služeb v ČR. Naši speciálně vyškolení zaměstnanci zajišťují na nejvyšší profesionální úrovni poradenství, prodej, servis i kalibrace širokého sortimentu měřicích přístrojů. Společnost má již čtyři pobočky a zaměstnává více než 60 odborníků v České republice i na Slovensku.

  Nabízíme veškerá měřidla geometrických veličin od ručních dílenských měřidel až po nejsofistikovanější automatizovaná měřicí zařízení. V rámci výhradního zastoupení pro Českou republiku dodáváme multisenzorové souřadnicové stroje WERTH Messtechnik (Německo) a COORD3D (Itálie), mobilní souřadnicové stroje a 3D skenery FARO (USA) nebo konturografy a kruhoměry ACCRETECH (Japonsko). V našem katalogu však naleznete i měřicí techniku od desítek dalších renomovaných výrobců. Nabízíme optické měřicí přístroje SYLVAC, kalibrační přístroje a měřicí systém TRIMOS , prohlížecí a měřicí mikroskopy ASH a VISION , výškoměry TESA. 3D skenery zastupuje japonská společnost SCANTECH. Z ověřených prodejců komunální měřidel nabízíme DASQUA, MAHR, MITUTOYO a TESA. Na našem e-shopu naleznete spoustu jiné měřicí techniky jako přístroje el. veličin SIGLENT , váhy KERN , tvrdoměry a tlouškoměry SAUTER a jiné.

  Naše akreditovaná kalibrační laboratoře č. 2318 se vyznačuje rozsahem měřicích schopností na úrovni Českého metrologického institutu (ČMI). Provádíme akreditované kalibrace v oborech délka, úhel, teplota, vlhkost, tlak, hmotnost, moment síly, elektrické veličiny, síla , stejně jako kalibrace počítačových tomografů a souřadnicových měřicích strojů. Chceme Vám být blíže, proto jsme otevřeli další pobočky najdete nás mimo Uherský Brod i v Mladé Boleslavi. V Autorizovaném metrologickém středisku č. K150 zajišťujeme ověřování měřidel.

  V naší Akreditované zkušební laboratoři č. 1731 provádíme zakázková měření na strojích, které zaručují nízkou nepřesnost měření. Jejich přesnost je navázána na národní etalony.

  PRIMA AKADEMIE poskytuje služby školicího střediska a pořádá metrologické semináře , kurzy či workshopy. Svým zákazníkům nabízíme rovněž odborné poradenství, posouzení měřidel a samozřejmě také plný záruční i pozáruční servis.

  Špičková zařízení z naší nabídky získala řadu ocenění na mezinárodních odborných veletrzích v Praze, Brně i Nitře. Ocenění „Zaměstnavatel roku“ pak svědčí o tom, že o své zaměstnance pečujeme stejně pečlivě jako o své zákazníky. Podporujeme zdravotnická zařízení v Uherském Brodě i Uherském Hradišti, ale také řadu kulturních a sportovních organizací v našem regionu.

  Ačkoliv jsme zavedená firma s 30 letou tradicí, stále rozšiřujeme záběr našich aktivit a hledáme nové příležitosti k dalšímu růstu. To vše proto, abychom svým zákazníkům mohli nabízet úplné pokrytí všech jejich potřeb z oblasti měření a metrologie.

   

  Poptávkový formulář

  *
  *
  *
  Captcha