Vaše metrologie na klíč
OMNI 3
INSPEX 3
Inspex HD 1080p

Omni 3 obsahuje modul zoom objektivu AshCam + ™ s řadou nových výhod pro inteligentní kontrolu a měření.

Z Měření výšky App
Změřte 3D na nové Omni 3. Nyní můžete měřit v Osa Z, kromě os X a Y přináší Omni 3 schopnost do zcela nové dimenze. Rychle zkontrolujte své součásti až pětkrát rychlejší ve srovnání se zastaralými metodami manuální kontroly.

Super rychlé automatické ostření
Umístěte vzorek pod Omni 3 a během inspekčního procesu se okamžitě zaostří na vaši část. Prohlédněte si své součásti až třikrát
rychleji. Rychle a bezproblémově zkontrolujte svůj díl, aniž byste museli nastavovat ruční ostření nebo měnit výšku dílu.

SpotFocus ™
Jednoduše pomocí ukazatele myši rychle zaostřete na oblast objekt. Zlepšete přesnost a omezte lidské chyby pomocí funkcí Spot Focus.

Ruční zaostření
Použitím funkce ručního zaostření přesně přizpůsobte úroveň zaostření vaším požadavkům. Ušetřit čas rychlým nastavením úrovně zaostření pomocí ikony ovladače pro kontrolu konkrétních oblastí na objektu v režimu ručního zaostření.

Vynikající kvalita obrazu
Zažijte bezkonkurenční Full HD video zobrazování, jaké jste dosud v ASH systému neviděli. AshCam + ™ umožňuje zářivou kvalitu obrazu a zajišťuje skutečné zobrazení vašeho vzorku. Omni 3 nabízí vylepšený, křišťálově čistý obraz i pro ty nejnáročnější kontrolní aplikace.

AshTruColour ™ - věrná reprodukce barev
Prohlížejte si věrnou reprodukci barev svého vzorku s Omni 3. AshCam + ™ přináší Omni reprodukci barev nové generace 3. Replikujte skutečné a přesné barvy pozorované pouhým okem pro věrné zobrazení barev.

Žádná latence videa
Video z Omni 3 je bez zpoždění  což vede k efektivnějšímu procesu kontroly. Omni 3 je 3x rychlejší než naše předchozí systémy. Prohlížejte si díly v reálném čase bez zpoždění videa, což vám umožní pohodlně kontrolovat, upravovat nebo sestavovat jakoukoliv část.

Pokročilé nastavení fotoaparátu
Nové pokročilé nastavení fotoaparátu poskytuje uživateli větší výkon a kontrolu nad vylepšením obrazu pro širokou škálu inspekčních a měřicích schopností. Zajistěte, aby kvalita obrazu přesahovala vaše potřeby. Využijte plný potenciál Omni 3 jemným doladěním ostrosti, kontrastu, sytosti a rychlosti závěrky fotoaparátu, aby vyhovovaly vašim konkrétním požadavkům.

Vylepšené DoF
The Omni 3 zlepšila hloubku ostrosti, což umožňuje kontrolu mnohem rychlejší a efektivnější bez nutnosti přestavení polohy zaostření nebo nastavení výšky kamery.

Aplikace pro počítání objektů
Automaticky identifikovat a počet počet objektů ve vaší oblasti zájmu. Zvyšte účinnost o 70% a současně eliminujte lidské chyby. Výrazně zkraťte čas strávený ručním počítáním dílů a zároveň snižujte nákladné režijní náklady. Generování zpráv je rychlé a jednoduché pro snadnou dokumentaci a sledovatelnost.

Aplikace pro analýzu barev
Pokročilé algoritmy automaticky vypočítat hodnota barvy libovolného vzorku. Identifikujte kontaminanty nebo cizí předměty ve vašem vzorku. Eliminujte lidské chyby a zlepšete výtěžnost až o 50%. Lze vytvářet zprávy pro snadnou dokumentaci a sledovatelnost.

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Radek Kmeť
Aplikační a prodejní technik ASH, SYLVAC, VISION, TESA

Inspex 3 je výkonný, flexibilní a intuitivní digitální mikroskop s vysokým rozlišením vytvořený na základě našeho nového modulu s 30x FULLHD kamerou.
Tento modul kamery se zoomem byl navržen společností ASH, aby vyhověl potřebám průmyslové inspekce.

Společnost ASH vyvinula jedinečné patentované vysokorychlostní algoritmy zpracování obrazu, které poskytují výjimečnou kvalitu obrazu, mimořádně rychlou rychlost zaostření a plynulý digitální zoom, díky kterému je kontrola jednodušší, ergonomičtější a efektivnější.
Inspex 3 je ideální pro průmyslová odvětví, jako jsou zdravotnické prostředky, farmacie, přesná strojírenství a elektronika.

Vynikající kvalita obrazu
Zažijte bezkonkurenční zobrazení Full HD videa, jaké jste v systému Ash nikdy neviděli. Inspex 3 nabízí vylepšený, zářivý a křišťálově čistý obraz i pro ty nejnáročnější kontrolní aplikace.

Super rychlé automatické ostření
Umístěte libovolnou část pod kameru a ta okamžitě upraví polohu zaostření, což vám umožní bezproblémovou kontrolu vaší součásti, aniž byste museli nastavovat ruční ostření nebo měnit výšku součásti.

Ruční  zaostření
V režimu ručního zaostření automaticky a rychle upravte zaostření pomocí ikony v menu, abyste zkontrolovali oblast zájmu na součásti. Pro změnu polohy zaostření není třeba ručně nastavovat.

SpotFocus ™
Jednoduše pomocí ukazatele myši rychle zaostřete na objekt. Zlepšete přesnost a omezte lidské chyby pomocí funkcí Spot Focus.

AshTruColour ™ - věrná reprodukce barev
Prohlížejte si věrnou reprodukci barev svého vzorku s Inspexem 3. Replikujte skutečné barvy při pohledu pouhým okem.

Pokročilé nastavení fotoaparátu
Nové pokročilé nastavení fotoaparátu vylepšení obrazu uživatelem pro širokou škálu inspekčních a měřicích schopností.
 
RTLDC ™

Korekce zkreslení objektivu v reálném čase * . Zkreslení objektivu je u všech mikroskopů. Zkreslení obrazu na vnějších okrajích velkých vzorků je programem Inspex automaticky korigováno.

Žádná latence videa
Video z Inspex 3 má nulové zpoždění. Je 3x rychlejší. Zobrazuje objekt v reálném čase bez zpoždění videa, což vám umožní pohodlně prohlédnout, přepracovat, upravit a sestavit jakoukoli část.

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Radek Kmeť
Aplikační a prodejní technik ASH, SYLVAC, VISION, TESA

Digitální mikroskop Inspex HD 1080p

Univerzální FULL HD digitální mikroskop pro inspekci a dokumentaci.

 •     přístroj slouží pro kvalitní a rychlou inspekci a archivaci dílů
 •     vynikající rozlišení a kontrast
 •     velké zorné pole a pracovní vzdálenost
 •     možnost zobrazení na LCD přes HDMI
 •     rozsah zvětšení 2 – 51x ( v základu objektiv 4D)
 •     manuální i automatické ostření
 •     snadné pořizování a export obrázků
 •     možnost fixace stojanu
 •     studené LED osvětlení s dlouhou životností
 •     možnost dokoupení externího ovladače a softwaru
 •     možnost uložení obrazu z kamery přes USB slot ve stojanu přístroje
 •     volitelně další objektivy 3D, 5D a 10D (až 120x zvětšení)
 •     rozlišení kamery: FULL HD 1080p (1920 x 1200)
 •     zvětšení: 2x – 51x
 •     pracovní vzdálenost: 250 mm (objektiv 4D )
 •     doporučené LCD: 16:9 (DVI/HDMI), 5 ms, HD 1080p

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Radek Kmeť
Aplikační a prodejní technik ASH, SYLVAC, VISION, TESA

Poptávkový formulář

*
*
*
Captcha