Vaše metrologie na klíč

Kalibrační a měřicí softwary

Získejte kompletní řešení pro kontrolu kvality s naším softwarem pro 3D rozměrovou analýzu . Navíc nabízíme software pro reverzní inženýrství , který vám pomůže transformovat nápady do praxe. S intuitivním softwarem TouchDMIS s dotykovým ovládáním získáte snadný přístup ke všem vašim měřicím úlohám. Dále poskytujeme software pro analýzu struktury povrchu a jeho důkladné vyhodnocení. Pro efektivní plánování a řízení kontrolních procesů použijte naši softwarovou platformu pro tvorbu kontrolního plánu 2D CAD výkresů . A s naším měřicím softwarem WinWerth® budete schopni provádět detailní analýzu a kontrolu kvality vašich výrobků. V nabídce máme a také využíváme software pro kalibrace a evidenci měřidel Palstat CAQ .

Měřicí, modelovací a vyhodnocovací softwary

Pro každou měřicí ulohy je vhodný jiný software. V nabídce PRIMA BILAVČÍK naleznete různé možnosti měřicích softwaru přímo pro Vaši úlohu.

  • softwarové řešení pro 3D rozměrovou analýzu a kontrolu kvality
  • software řešení pro reverzní inženýrství
  • software TouchDMIS s dotykovým ovládáním
  • software pro analýzu struktury povrchu a její vyhodnocení
  • software pro tvorbu kontrolního plánu 2D CAD výkresů
  • měřicí software WinWerth®

Softwary pro kalibrace a evidenci měřidel

V našich akreditovaných kalibračních laboratořích využíváme software pro kalibrace a evidenci měřidel Palstat CAQ, tento systém umožňuje velkou část činností, které souvisí s externími kalibracemi, automatizovat a tím nejen ušetřit náklady na neefektivní činnosti, ale také snížit množství chyb . V nabídce nechybí ani kalibrační a evidenční program QM Soft.