Vaše metrologie na klíč
PolyWorks Inspector
PolyWork Modeler
TouchDMIS
WinWerth®
Mountainsmap
Infra-CONVERT

PolyWorks InspectorTM je univerzální softwarové řešení pro 3D rozměrovou analýzu a kontrolu kvality , které umožňuje kontrolovat rozměry nástrojů nebo dílů, diagnostikovat a předcházet problémům při výrobě a montáži, řídit stavbu montáže pomocí měření v reálném čase a dohlížet na kvalitu výrobků pomocí přenosných metrologických zařízení a CNC souřadnicových měřicích strojů.

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Ladislav Lebeda
Aplikační a prodejní specialista FARO
Fotka kontaktu
Ing. Tomáš Gernát
Aplikační a prodejní technik FARO / SK

PolyWorks|Modeler™ je komplexní softwarové řešení pro reverzní inženýrství , které umožňuje extrahovat optimální entity CAD - křivky, povrchy, parametrické náčrty a hranolové prvky - z polygonových modelů digitalizovaných dílů, které slouží jako výchozí bod pro vaše profesionální řešení modelování CAD.

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Ladislav Lebeda
Aplikační a prodejní specialista FARO

Software TouchDMIS s dotykovým ovládáním

Software TouchDMIS zjednodušuje měření na souřadnicovém měřicím stroji začleněním dotykového rozhraní s rychlým programovacím modulem TouchCAD.
TouchDMIS je plnohodnotný software pro souřadnicové měřicí stroje s intuitivním nekomplikovaným dotykovým ovládáním. Uživatelsky bezkonkurenčním způsobem zvyšuje produktivitu měření a programování. TouchDMIS spolehlivě pracuje se všemi doteky Renishaw, včetně hlavy PH20 s neomezenou pohyblivostí.

Dotkněte se budoucnosti
Software TouchDMIS je v celosvětovém měřítku jedinečný díky dotykovému ovládání souřadnicového měřicího stroje. Navíc bez problémů umožňuje integraci doteků  pro ruční i CNC ovládání. Doba školení pro užívání dotykového softwaru TouchDMIS je neuvěřitelně krátká a nezabere více než pár hodin. Nástroje Measurement Wizard (Průvodce měřením) a Construction professor (Profesor konstrukce) minimalizují při zadávání měření a úprav potřebu uživatelských zásahů do ovládacího softwaru a programovacího jazyka DMIS, díky čemuž se sníží i chybovost při měření.

Pomocí jednoho dotyku
TouchDMIS umožňuje inovativním a úsporným způsobem ovládat souřadnicový měřicí stroj ručním způsobem i pomocí CNC a dovoluje propojení s modulem TouchCAD. Inteligentním způsobem provádí uživatele dynamickými obrazovkami, s minimální náročností výběru možností, bez nutnosti tradičního zadávání funkcí. Efektní grafika zobrazuje každou akci před jejím provedením. Uživatele provede celým procesem měření a eliminuje možnosti chybných kroků. Jedním dotykem lze k měření vytvářet zprávy pro analytické, grafické či prezentační potřeby. Výstupní data ve formátu XML lze přímo importovat do tabulky Excelu.

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Ing. Zdeněk Mareček
Aplikační a prodejní specialista COORD3D, ACCRETECH
Fotka kontaktu
Ivo Jurčík
Aplikační a prodejní technik ACCRETECH, COORD3D