Vaše metrologie na klíč

Panoramatické kamery NCTECH ISTAR

Panoramatické kamery britského výrobce NCTECH jsou vhodné pro rychlou a uživatelsky jednoduchou obrazovou dokumentaci. Systém je ihned připraven pro práci a díky intuitivnímu ovládání jej zvládne obsluhovat i nezaškolený uživatel.

Profesionální model ISTAR je vhodný do těžkých podmínek prašného prostředí, venkovních podmínek, je vodotěsný a pracuje bez omezení i za hustého sněžení. Původně byl navržen pro bezpečnostní složky Velké Británie, kde nelze pracovat s kompromisy a kde se také plně využívá. Následně se rozšířilo jeho použití do průmyslu pro dokumentaci výrobních technologií, virtuálních prohlídek pro údržbu a správu (facility management). S ohledem na druh a jednoduchost výstupů – panoramatická sférická fotografie, se používá také v jiných odvětvích jako je reklama, virtuální prohlídky historických objektů, kancelářských budov, hotelů a bytů připravených na prodej či pronájem.

Model IRIS 360 PRO je levnější variantou panoramatické kamery pro zákazníky s nižšími nároky na použití tohoto systému. Hodí se primárně pro dokumentaci interiéru a hlavní oblastí je tvorba virtuálních prohlídek pro prezentační účely a virtuální realita.

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Lenka Gajdůšková
Koordinátorka prodeje WERTH, 3D skenery, panoramatické kamery NCTECH

Poptávkový formulář

*
*
*
Captcha