Vaše metrologie na klíč

Zajišťujeme dodávku kvalitních měřicích hrotů a snímacích doteků od značky GOEKELER, určených pro širokou škálu měřicích strojů od předních výrobců, jako jsou ZEISS a FARO. Spolehněte se na naši špičkovou technologii a optimalizujte výkon Vašich zařízení v 3D souřadnicovém měření.

Snímací doteky a měřicí hroty Goekeler

Snímací doteky pro 3D měřicí a obráběcí stroje
V nabídce standardního příslušenství pro 3D měřicí technologie můžeme nabídnou více než 600 položek různých typů. Jste tak schopni sestavit si individuální vybavení s dodáním do několika dní. Dále je možné si navrhnout dotek dle vlastní specifikace.
Pro optimální použití na obráběcím stroji můžete vybírat příslušenství v závislosti na mechanickém namáhání a vnějších faktorech.

Měřicí hroty pro konturografy
Na základě zkušeností je možno vyrobit snímací dotek dle Vašeho zadání. Snímače nejmenších velikostí a neobvyklých tvarů jsou dodávány včetně zkušebního certifikátu. Nabídka obsahuje i standardní typy doteků.

Měřicí hroty pro drsnoměry
Výroba doteků dle Vašeho konstrukčního návrhu. Vysoce leštěné diamantové hroty různých rozměrů můžeme dodat ve velmi krátké dodací lhůtě. Součástí dodávky je certifikát o přezkoušení.

E-shop GOEKELER

 

 

Poptávkový formulář

*
*
*
Captcha