Vaše metrologie na klíč

Společnost OSKAR SCHWENK GmbH & Co. KG je od svého založení v roce 1921 rodinným podnikem. 
Hlavní sídlo s výrobou přesných měřicích přístrojů se nachází ve Fellbachu, Esslinger Strasse, a výroba pružin ve Fellbachu, Stuttgarter Strasse nedaleko Stuttgartu.

 

Ve společnosti OSKAR SCHWENK vyrábíme (produkujeme) špičkové přesné měřicí přístroje a technické pružiny: inovativní, promyšlené a v nejvyšší kvalitě. Na jedné úrovni, která splňuje nejvyšší požadavky našich zákazníků a certifikace naší výroby.  Pro naše zákazníky vyrábíme měřicí přístroje, které jsou speciálně navrženy a splňují individuální, nejvyšší požadavky našich zákazníků.
Společnost OSKAR SCHWENK byla vždy jedním z průkopníků v této ambiciózní roli. Tento průkopnický úkol trvá dodnes a zajišťuje přední pozici v těchto produktových segmentech.  Úspěch je založen na odpovědnosti každého zaměstnance za kvalitu - tímto způsobem dáváme život naší filozofii.

Jako zástupce firmy SCHWENK Längenmesstechnik GmbH & Co. KG pro Českou a Slovenskou republiku Vám nabízíme pomoc při hledání nejvhodnějšího měřicího přístroje pro měření vnitřních i vnějších rozměrů .
Prohlédněte si katalog SCHWENK, u každého přístroje Vás názorné piktogramy nasměrují na vhodnou měřicí úlohu a samozřejmě, pokud budete potřebovat poradit, vybereme měřidlo přímo pro Vás.