Vaše metrologie na klíč
Pasametr 3902
FEINMESS SUHL

Digitální pasametr 3902 má nově robustní pevné provedení a nový indukční měřicí systém, který dosahuje velmi vysoké měřicí přesnosti a opakovatelnosti. Nově je zde i možnost monitorování teploty při měření s možností nastavení a případného upozornění na novou kalibraci.

Měřicí sonda, která je umístěná vespodu přístroje má měřicí zdvih 4 mm a zajistí velmi vysokou opakovatelnost díky jeho stálé měřicí síle. Rozlišení přístroje je 0,1 μm, velká měřicí plocha 10 mm zabezpečí stabilní podporu vzorku. Všechny zaznamenané měřicí hodnoty mohou být zpracovány externě s volitelnou bezdrátovou jednotkou. Nastavitelná funkce tolerancí zjednoduší použití v sériových měřeních. Digitální pasametry jsou k dodání v rozsahu 0 -205 mm.

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Radek Kmeť
Aplikační a prodejní technik ASH, SYLVAC, VISION, TESA

Katalog měřicích přístrojů FEINMESS SUHL

Feinmess Suhl je jeden z nejstarších výrobců měřicích přístrojů v Německu, který vyrábí široký okruh mechanických a elektronických řešení na poli přesné metrologie.

V nabídce měřidel naleznete přístroje pro kalibraci číselníkových úchylkoměrů, válečkových a závitových kalibrů, koncových měrek, kuliček, atd.

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Radek Kmeť
Aplikační a prodejní technik ASH, SYLVAC, VISION, TESA

Poptávkový formulář

*
*
*
Captcha