Vaše metrologie na klíč

TouchDMIS je plnohodnotný metrologický software pro rozměrovou kontrolu, vyvinutý s cílem nabídnout svým uživatelům maximální pohodlí. Se svým inovativním a jedinečným rozhraním, které opouští staromódní styl Windows, přináší TouchDMIS do odvětví metrologie moderní dotykové funkce, které operátorům CMM dosud chyběly. TouchDMIS nabízí uživatelsky velmi jednoduché a intuitivní použití. Software budete umět efektivně užívat již po několikahodinovém školení. Všechny funkce jsou dostupné jednoduchým dotykem, stačí klepnout na obrazovku! Budoucnost souřadnicové metrologie je tady.

 

PolyWorks Inspector
TouchDMIS

PolyWorks InspectorTM je univerzální softwarové řešení pro 3D rozměrovou analýzu a kontrolu kvality , které umožňuje kontrolovat rozměry nástrojů nebo dílů, diagnostikovat a předcházet problémům při výrobě a montáži, řídit stavbu montáže pomocí měření v reálném čase a dohlížet na kvalitu výrobků pomocí přenosných metrologických zařízení a CNC souřadnicových měřicích strojů.

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Ladislav Lebeda
Aplikační a prodejní specialista FARO
Fotka kontaktu
Ing. Tomáš Gernát
Aplikační a prodejní technik FARO / SK

Software TouchDMIS s dotykovým ovládáním

Software TouchDMIS zjednodušuje měření na souřadnicovém měřicím stroji začleněním dotykového rozhraní s rychlým programovacím modulem TouchCAD.
TouchDMIS je plnohodnotný software pro souřadnicové měřicí stroje s intuitivním nekomplikovaným dotykovým ovládáním. Uživatelsky bezkonkurenčním způsobem zvyšuje produktivitu měření a programování. TouchDMIS spolehlivě pracuje se všemi doteky Renishaw, včetně hlavy PH20 s neomezenou pohyblivostí.

Dotkněte se budoucnosti
Software TouchDMIS je v celosvětovém měřítku jedinečný díky dotykovému ovládání souřadnicového měřicího stroje. Navíc bez problémů umožňuje integraci doteků  pro ruční i CNC ovládání. Doba školení pro užívání dotykového softwaru TouchDMIS je neuvěřitelně krátká a nezabere více než pár hodin. Nástroje Measurement Wizard (Průvodce měřením) a Construction professor (Profesor konstrukce) minimalizují při zadávání měření a úprav potřebu uživatelských zásahů do ovládacího softwaru a programovacího jazyka DMIS, díky čemuž se sníží i chybovost při měření.

Pomocí jednoho dotyku
TouchDMIS umožňuje inovativním a úsporným způsobem ovládat souřadnicový měřicí stroj ručním způsobem i pomocí CNC a dovoluje propojení s modulem TouchCAD. Inteligentním způsobem provádí uživatele dynamickými obrazovkami, s minimální náročností výběru možností, bez nutnosti tradičního zadávání funkcí. Efektní grafika zobrazuje každou akci před jejím provedením. Uživatele provede celým procesem měření a eliminuje možnosti chybných kroků. Jedním dotykem lze k měření vytvářet zprávy pro analytické, grafické či prezentační potřeby. Výstupní data ve formátu XML lze přímo importovat do tabulky Excelu.

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Ing. Zdeněk Mareček
Aplikační a prodejní specialista COORD3D, ACCRETECH
Fotka kontaktu
Ivo Jurčík
Aplikační a prodejní technik ACCRETECH, COORD3D

Poptávkový formulář

*
*
*
Captcha