Vaše metrologie na klíč

Prohlížecí mikroskopy

Vision Engineering je dlouhodobým předním celosvětovým výrobcem ergonomických stereomikroskopů a bezkontaktních měřicích systémů. Společnost byla založena v roce 1958 a patří dnes ke světovým výrobcům inovačních a dynaskopických mikroskopů s pobočkami v Evropě, Asii a Severní Americe.

Měřicí mikroskopy

Společnost VISION Engineering se v oblasti měřicí techniky prezentuje vysoce výkonnými 2- nebo 3- osými bezkontaktními měřicími systémy s patentovanou technologií – DYNASCOPE™ – bezokulárový systém s projekční hlavou. Kompletní sortiment patentovaných optických a video-měřicích systémů v různých konfiguracích, od manu- álních jednoduchých systémů k plně automatickým ve spojení s multifunkčním mikroprocesorem popř. s PC a sofistikovaným měřicím softwarem. Optická projekce s vysokým rozlišením, spojující vysokou kvalitu, přesnost, opakovatelnost, optický výkon, sloužící pro měření složitějších komponentů všech materiálů a nabízející modulární a flexibilní řešení pro splnění nejnáročnějších měřicích požadavků. Samozřejmostí je široká škála nejrůznějšího příslušenství, velký rozsah zvětšení (až 400×) atd. Technologie nabízí uživateli vysokou kvalitu zobrazení měřeného předmětu pro jednoduchou a rychlou inspekci s vysokou přesností měření malých složitých součástí.

Digitální lupy

Digitální ruční lupa Cam ß je ideální pro inspektory jakosti k dokumentování vad nebo pro kontrolu výrobních dílů. S barevným displejem s vysokým rozlišením, snadným ovládáním, jednoduchým snímáním a ukládáním snímků můžete rychle a jednoduše provádět kontrolu.