Vaše metrologie na klíč

Společnost SIGLENT zaujímá vedoucí pozici na světovém trhu v oblasti designu a výroby elektronických testovacích a měřicích přístrojů. Naše produkty jsou známé pro svou vysokou přesnost, spolehlivou kvalitu a inteligentní uživatelské rozhraní, a to vše za dostupné ceny.
V naší široké nabídce značky SIGLENT naleznete špičkové digitální osciloskopy, generátory signálů, stolní multimetry, elektronické stejnosměrné zátěže SDL, generátory signálů vysoké frekvence, spektrální a vektorové analyzátory, spínací zdroje a mnoho dalších.

Měřidla elektrických veličin SIGLENT

Společnost SIGLENT je světový lídr v oblasti designu a výroby elektronických testovacích a měřicích přístrojů , které poskytují vysoce přesná data, spolehlivou kvalitu a inteligentní uživatelské rozhraní za dostupné ceny.

V nabídce značky SIGLENT najdete digitální osciloskopy, generátory, stolní multimetry, elektronické stejnosměrné zátěže SDL, generátory signální - vysokofrekvenční, spektrální a vektorové analyzátory, spínací zdroje...

Nová vlajková loď od výrobce SIGLENT - osciloskopy SDS7304A H12 a SDS7404A H12

Společnost SIGLENT reaguje na postupující vývoj v odvětvích, jako jsou telekomunikace, bezdrátové technologie a vysokorychlostní digitální technologie, a přichází na trh s novou řadou osciloskopů SDS7000A Series.
 
Tyto osciloskopy s rozšířenou funkčností, které mohou uspokojit rostoucí potřeby moderních aplikací jako je tento vysokofrekvenční osciloskop s 12bitovým vertikálním rozlišením, umožňují nejen přesné zobrazení vysokofrekvenčních signálů, ale nabízí také jemné rozlišení ve vertikální detekci.
 
Řada SDS7000A Series poskytuje 4 analogové kanály a 16 digitálních kanálů se šířkou pásma 3 GHz (SDS7304 H12) a 4 GHz (SDS7404A H12), čímž rozšiřuje designové aplikace na nové testovací požadavky. Maximální vzorkovací frekvence je 20GSa/s, vertikální rozlišení je 12 bitů (hardwarově), standardní hloubka akviziční paměti je 500 Mpts na kanál. To lze upgradovat na 1 Gpts / k. Šumové minimum je pouhých 220 μVrms při šířce pásma 4 GHz. Rychlost zachycení tvaru vlny může dosáhnout až 1 milion wfm /s, což urychluje zachycení abnormálních událostí. Přístroje mají 15,6" dotykový displej s vysokým rozlišením, který nabízí mnoho prostoru pro analýzu různých signálů současně a pomáhá tak zlepšit efektivitu vývojářů.

Zachyťte signály s vysokou přesností
Vzorkovací frekvence 20 GSA /s umožňuje zachytit rychlé přechody signálu s vysokou věrností. Každý vzorek využívá 12bitový ADC k omezení kvantizační chyby, což může pomoci jasně pozorovat detaily tvaru vlny a přesně měřit tvar vlny. Díky dlouhé hloubce uložení až 1 Gpts / ch lze bez mezer zachytit sekvence signálů až 50 milisekund při maximální vzorkovací frekvenci. Využijte nástroje pro vyhledávání a navigaci nebo historii usnadňují analýzu celé uložené stopy.
 
Zcela nová vysokorychlostní platforma
Procesor X86 v osciloskopu SDS7000A byl plně upgradován, a proto výrazně zlepšuje rychlost odezvy měření, provoz a rychlost analýzy systému, tím vytváří více příležitostí pro budoucí rozšíření analytických funkcí.
 
Analýza Eye/jitteru
Jádrem analýzy integrity signálu vysokorychlostních systémů je charakteristika zachycení vysokorychlostního komunikačního signálu v reálném čase.  Kvalitu systému lze hodnotit sledováním vlivu přeslechu mezi symboly, šumu a šířky pásma. Jitter analýza charakterizuje statistické rozložení malých změn časování v systému a často se používá k ladění digitálních komunikačních systémů a vysokorychlostního přenosu signálu. Řada SDS7000A podporuje automatické měření parametrů pro jitter a charakteristiky měření v reálném čase. Snadné nastavení a automatická měření urychlují ladění a zjednodušují testování technického návrhu.
 
Analýza souladu protokolu
S SDS7000A poskytuje SIGLENT vestavěná řešení pro testování shody pro hodnocení systémů v porovnání se komunikačními standardy včetně USB 2.0, 100base-TX, 1000base-T, 100base-T1 a 1000base-T1. Uživatelé mohou flexibilně konfigurovat testované položky a software může ovládat osciloskop tak, aby automaticky dokončil test a automaticky poskytl výsledky testu signálu (vyhověl/nevyhověl) po porovnání s referenčními standardy. To pomáhá rychle identifikovat a vyřešit kritické problémy se signálem a přenosem.
 
SAP5000D aktivní diferenciální sonda (5 GHz)
SAP5000D je naše nejvýkonnější sada aktivních diferenciálních sond, která poskytuje šířku pásma až 5 GHz a nízký šum pro podrobnou analýzu signálu. Její vysoký vstupní odpor a nízká vstupní kapacita mohou zajistit, že zatížení vnesené měřicím systémem je minimalizováno. Aktivní sonda SAP5000D využívá rozhraní SAPBus, díky čemuž je vhodná pro osciloskopy včetně řady SDS5000X, SDS6000A a SDS7000A. Tyto sondy nepotřebují další externí napájení a osciloskop je automaticky rozpozná.
 
O společnosti Siglent:
S výkonnostní řadou „A-Line“ představenou v roce 2021 společnost Siglent vylepšuje svá technická řešení, aby uspokojila některé z nejnáročnějších aplikací až do 26,5 GHz. Dnes je SIGLENT TECHNOLOGIES světovým lídrem ve výrobě elektronických testovacích a měřicích zařízení, která kombinují inovativní vlastnosti a funkčnost se silným závazkem ke kvalitě a výkonu. SIGLENT je držitelem certifikátu ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015 pro své programy jakosti produktů a environmentálního managementu.
 
Společnost PRIMA BILAVČÍK s.r.o. je autorizovaným prodejcem zařízení značky Siglent pro Českou a Slovenskou republiku.
 

E-SHOP SIGLENT