Vaše metrologie na klíč

V programu KERN najdete širokou nabídku vah za dostupnou cenu. Celkový program je rozdělen do následujících kategorií, vyhovující modernímu trendu i normám: přesné váhy, analytické váhy, počítací váhy, analyzátory vlhkosti, kapesní váhy, stolní váhy, balíkové a plošinové váhy, podlahové a paletové váhy, paletové vozíky s váhou, váhy s výpočtem cen, lékařské váhy, závěsné a jeřábové váhy, váhy nerezové z třídou krytí IP65-68, ovládací jednotky, závaží, příslušenství k vahám.

Německý výrobce KERN je lídrem ve výrobě mikroskopů různých typů. Jeho sortiment zahrnuje širokou škálu těchto zařízení, jako jsou stereomikroskopy, metalurgické mikroskopy, polarizační mikroskopy, videomikroskopy, kamery a další.
Značka SAUTER GmbH je synonymem profesionální a spolehlivé měřicí techniky. Jejich nabídka zahrnuje širokou škálu přístrojů, jako jsou zařízení pro zkoušky tvrdosti kovů a plastů, hlukoměry, luxmetry, siloměry, testery momentu, testovací stojany, tloušťkoměry povlaků, ultrazvukové tloušťkoměry a mnoho dalšího.

Váhy KERN
Mikroskopy KERN a přístroje SAUTER

KERN - profesionální váhy a závaží

Mechanikus Gottlieb KERN založil svou společnost v roce 1844 a vyráběl nejpřesnější váhy své doby. Jeho firma se stala základním článkem mezinárodně proslulé jihoněmecké výroby přesných vah. Díky 175 letům zkušeností a oddanosti kvalitě jsme se stali specialisty v oblasti vážení, přičemž značka KERN znamená přesnost a spolehlivost.
Společnost KERN je akreditována podle normy DIN ISO 9001:2008 a je celosvětově aktivní. Objevte cestu společnosti KERN k úspěchu: rychlá - kompetentní - spolehlivá - všestranná!