Vaše metrologie na klíč
 • Školicí středisko PRIMA AKADEMIE
  Metrologické kurzy, semináře, workshopy...
 • Vzdělávání pro metrology
  Odborné metrologické kurzy
  Vzdělávání pro metrology
 • Možnost pronájmu moderního reprezentativního školicího střediska
  Školicí centrum je Vám k dispozici...
  Možnost pronájmu moderního reprezentativního školicího střediska
 • Školicí středisko PRIMA AKADEMIE

  Odborná školení

  Školicí středisko PRIMA AKADEMIE vzniklo z potřeb odborného a navazujícího vzdělávání pro metrology společností a další zaměstnance kalibračních a zkušebních laboratoří a kontroly výroby. Naše dlouhodobé odborné zkušenosti v oblastech metrologie, kalibrace, kvality a zakázkového měření  předáváme v rámci nabízených vzdělávacích aktivit. Držíme krok s nejnovějšími měřicími, kontrolními a vyhodnocovacími metodami, které sami aktivně využíváme. Realizujeme odborná školení, semináře, přednášky a další výukové aktivity v různých oblastech průmyslu.
  Pravidelně vypisujeme otevřené termíny kurzů, na které se můžete přihlásit. Kurzy probíhají v našem moderním školicím centru v Uherském Brodě, případně na naší pobočce v Mladé Boleslavi.
  Připravujeme také školicí kurzy na míru, jejich realizace je možná i přímo u Vás ve firmě.

   

  Kurzy pro osobní rozvoj

  Kurzy jsou zaměřeny především na komunikaci, zdokonalení práce personalistů, obchodníků a vedoucích pracovníků ve výrobě. Nabízíme zajímavá témata a kvalitní lektory. Přihlásit se můžete na otevřené termíny kurzů, realizace je možná také individuálně přímo u Vás ve firmě.

  Pronájem školicího střediska

  Nabízíme pronájem prostor moderního reprezentativního školicího střediska PRIMA AKADEMIE pro Vaše firemní akce - školení, porady, workshopy či prezentace.  

  Můžete využít plně vybavenou učebnu a také 2 salonky pro catering a odpočinek nebo samostatně pro setkání s obchodními partnery.