Vaše metrologie na klíč

Laserový projektor FARO Tracer přesně promítá linku laseru na povrch nebo objekt a poskytuje tak virtuální vzor, který mohou operátoři či svářeči použít pro rychlé a přesné pozicování komponent s absolutní jistotou. Laserové linky jsou vytvořeny pomocí CAD modelu, který umožňuje systému promítnout obrys požadovaných dílů, artefaktů nebo oblastí. Výsledkem je virtuální a kolaborativní 3D šablona, která zefektivní širokou škálu sestav a výrobních aplikací.

TECHNOLOGIE VIRTUÁLNĚ PROMÍTANÝCH ŠABLON ELIMINUJE POUŽITÍ FYZICKÝCH ŠABLON A PŘÍPRAVKŮ

Virtuální šablony eliminují nutnost fyzických šablon a snižují tak riziko lidské chyby. Jako výsledek se organizace mohou vyhnout nákladům spojeným s používáním těžkých přípravků a zároveň znatelně zlepší svůj proces kontroly kvality. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní přístroje není nutné dlouhé zaškolování.

Tento přístroj je ideálním řešením pro každou organizaci hledající zvýšení kvality a efektivity. Schopnost postupného polohování jednotlivých komponent v průběhu výrobního procesu zvyšuje efektivitu výroby. Špatné polohování komponent operátorem je eliminováno díky implementací jednoduchého, spolehlivého a efektivního řešení.

Modely:

Laserový projektor FARO TracerM
Pro promítání a vizuální ověřování

Laserový projektor TracerM pomáhá uživatelům při všech montážních a rozvrhovacích úkonech ve výrobě a usnadňuje vizuální ověření správného umístění.

 

Laserový projektor FARO TracerSI
Projekční a ověřovací nástroj vše v jednom

TracerSI je výkonný a mimořádně cenově výhodný výrobní nástroj. Nejenže pomáhá uživatelům při montáži a rozvržení, ale díky integrovanému skeneru je ověřování v procesu rychlé a snadné.

 

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Ladislav Lebeda
Aplikační a prodejní specialista FARO
Fotka kontaktu
Ing. Tomáš Gernát
Aplikační a prodejní technik FARO / SK
Fotka kontaktu
Ing. Veronika Kratěnová
Koordinátorka prodeje FARO, servis FARO

Poptávkový formulář

*
*
*
Captcha