Vaše metrologie na klíč
FARO Quantum MAX
Laserové trackery FARO

3 Účelové LLP skenery
Tentokrát v tradici pokračuje zcela nové rameno Quantum Max ScanArm a jeho tři vyměnitelné skenery. FAROBlu® LLP splňuje všechny požadavky na měření. Výhodou je výrazné zvýšení rychlosti skenování a vyšší rozlišení, takže práce s ním je rychlejší, přesnější než kdykoli předtím a také nikdy nebylo jednodušší. Díky maximální flexibilitě, rozšířenému dosahu ramene a přepracovanému duálnímu kinematickému uchycení LLP se hodnota a produktivita maximalizují o více než 30 %. Quantum Max nabízí nejrychlejší detailní skenování dostupné na trhu a urychluje tak dobu dokončení projektu. Zároveň tím zvyšuje celkovou produktivitu.
 
Maximální všestrannost
Nový Quantum Max nabízí dvakrát větší všestrannost než předchozí modely. Dvojité kinematické vložky v místě pevné sondy a LLP umožňují výměnu polohy a snadnou změnu polohy LLP shora dopředu, což umožňuje lepší přístup do malých prostor nebo těžko přístupných míst bez nutnosti rekalibrace samotného LLP. Rychloupínací rukojeť nadále nabízí možnost dynamického úchopu.

Maximální výkon
Tři modely FaroArm nabízejí základní, standardní a prémiovou výkonnostní třídu - dostupné v rozsahu pracovních objemů od 2,0 m do 4,0 m. Zvýšená tuhost a stabilita zajišťují optimalizovanou přesnost a opakovatelnost s vynikajícím výkonem při zachování odolnosti proti poškození, pro použití v nejnáročnějších podmínkách dílny. Nové rameno s pracovním objemem 2,0 m poskytuje nejlepší přesnost
ve své velikostní kategorii.

Maximálny dosah
Každé rameno FaroArm má až o 25% delší dosah a nabízí pohodlnější manévrování klouby pro lepší dosah nad a kolem větších předmětů, umístěných v určeném pracovním objemu. V kombinaci se systémem otočného pracovního stolu FARO (tj. 8 os) prakticky odpadá nutnost měnit polohu měřeného objektu nebo zařízení a kontrola může být dokončena za zlomek času.

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Ladislav Lebeda
Aplikační a prodejní specialista FARO
Fotka kontaktu
Ing. Tomáš Gernát
Aplikační a prodejní technik FARO / SK
Fotka kontaktu
Ing. Veronika Kratěnová
Koordinátorka prodeje FARO, servis FARO

Společnost Faro představila novou řadu měřicích systémů Laser Tracker Vantage . Produktová řada Vantage nabízí nejlepší poměr cena / výkon a řešení problémů v metrologii malých, středních i velkých rozměrů v oblasti montáže, kontroly částí i celých sestav, instalace strojů nebo reverzního inženýrství.

FARO nabízí dva modely nesoucí označení VantageE s měřicím rozsahem 35 metrů a VantageS s rozsahem 80 metrů. Oba velmi kompaktní modely nabízí vysokou mobilitu, řídící jednotku MCU integrovanou v měřicí hlavě, baterie výměnné za provozu, bezdrátové připojení Wi-Fi a možnosti FARO RemoteControls pro kontrolu a ovládání sytému pomocí mobilního telefonu nebo tabletu.

Faro VantageS a VantageE jsou vysoce přesné a přitom přenosné souřadnicové měřící stroje, které umožňují vytvářet produkty, optimalizovat procesy a poskytovat řešení díky rychlé, jednoduché a přesné kontrole.
Měřicí zařízení mohou díky FARO RemoteControls nejen kontrolovat pohyb laserového paprsku, ale také nabídnout živé video ze zaměřovacích kamer. Najdeme zde i funkce vzdálené kontroly přesnosti nebo vzdálené programovatelné zahřívání. Patentované řešení Super 6DoF umožňuje propojení jednoho a více skenovacích ramen FARO s Laser.

Trackerem - systémTrackArm. Dokonalé spojení těchto dvou systémů umožňuje doplnit velký měřicí rozsah Laser Trackeru o možnost měření a skenování těžce dostupných míst, oblastí kam Laser Tracker nedohlédne a o další výhody měřicího ramene.

 

VantageS6 Max Laser Tracker
Nejvyšší úroveň výkonu 3DoF a 6DoF

Tento špičkový laserový tracker nabízí měřicí dosah až 80 m s odražečem SMR či s možností připojení sondy FARO 6Probe pro snímání v šesti stupních volnosti (6DoF) pro maximální výkon při měření.
Datasheet Laser Tracker S, E
 

VantageE6 Max Laser Tracker
Standardní úroveň výkonu 3DoF a 6DoF

Tento špičkový laserový tracker nabízí měřicí dosah až 35 m s odražečem SMR či s možností připojení sondy FARO 6Probe pro snímání v šesti stupních volnosti (6DoF) pro maximální výkon při měření.
Datasheet Laser Tracker S, E

 

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Ladislav Lebeda
Aplikační a prodejní specialista FARO
Fotka kontaktu
Ing. Tomáš Gernát
Aplikační a prodejní technik FARO / SK
Fotka kontaktu
Ing. Veronika Kratěnová
Koordinátorka prodeje FARO, servis FARO

Ke stažení

Poptávkový formulář

*
*