Vaše metrologie na klíč

Společnost TETRAFIX nabízí pevná, univerzální a spolehlivá řešení upínacích přípravků a nástrojů s vysokou přesností pro manipulaci a kontrolu vyráběných detailů pro společnosti s vysokými nároky na zaručenou geometrii výrobků. Řešení TETRAFIX jsou vysoce kvalitní a stabilní, nezávislá na prostředí, čase a použití.

TETRAFIX
Upínací přípravky na míru

TETRAFIX - modulární upínací přípravky

Modulární přípravky TETRAFIX jsou novinkou v oblasti upínacích přípravků. 100% přizpůsobitelnost Vaším potřebám, rychlá doba sestavení, univerzálnost a stabilita – to jsou hlavní přednosti švédské společnosti TETRAFIX. S přípravky se velmi rychle pracuje a lze je během velmi krátké doby sestavit bez nutnosti vytvářet návrh v software.


Základním prvkem přípravků TETRAFIX je unikátní teleskopický stativ, který má 6 stupňů volnosti. Referenční bod je snadno nastavitelný pomocí kalibrační vložky s nejvyšší přesností a ve všech směrech. Tento systém umožňuje vytvořit referenční bod v průběhu několika minut.


Sestavování přípravků je tak jednoduché, že většina uživatelů přeskočí proces návrhu. Vytvoří se hrubý model s teleskopických stativů, který se ověří měřicím zařízením a dokončí jemným doladěním komponentu TETRAFIX EASYFIX.

 

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Radek Kmeť
Aplikační a prodejní technik ASH, SYLVAC, VISION, TESA

Upínací přípravky na míru

Nabízíme řešení upínacích přípravků pro měření a metrologii přímo Vám na míru. Od Vašeho návrhu až po finální řešení.
Zajistíme výrobu jak kovových vysoce přesných více komponentních přípravků až po ekonomickou verzi vytisknutou na 3D tiskárně.

  • Konzultace přípravku
  • Jednoduchý 2D náčrt
  • Vytvoření 3D modelu
  • Vypracování výrobní dokumentace
  • Samotná realizace přípravku
  • Testování přípravku
  • Předání přípravku zákazníkovi

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Ing. Jaroslav Procházka
Školicí inženýr / metrolog laboratoře

Poptávkový formulář

*
*
*
Captcha