Vaše metrologie na klíč

Digitální ekosystém inteligentní 3D metrologie

PolyWorks® je první řešení od jediného dodavatele, které podporuje všechny procesy a úlohy 3D měření prováděné v průmyslových výrobních organizacích, od definice na základě modelu pro plánování měření v softwaru CAD, přes analýzu rozměrů, kontrolu kvality a zpětné inženýrství až po sdílení dat a výsledků 3D měření v rámci celého podniku.

PolyWorks Inspector
PolyWork Modeler
PolyWorks DataLoop

PolyWorks InspectorTM je univerzální softwarové řešení pro 3D rozměrovou analýzu a kontrolu kvality , které umožňuje kontrolovat rozměry nástrojů nebo dílů, diagnostikovat a předcházet problémům při výrobě a montáži, řídit stavbu montáže pomocí měření v reálném čase a dohlížet na kvalitu výrobků pomocí přenosných metrologických zařízení a CNC souřadnicových měřicích strojů.

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Ladislav Lebeda
Aplikační a prodejní specialista FARO
Fotka kontaktu
Ing. Tomáš Gernát
Aplikační a prodejní technik FARO / SK

PolyWorks|Modeler™ je komplexní softwarové řešení pro reverzní inženýrství , které umožňuje extrahovat optimální entity CAD - křivky, povrchy, parametrické náčrty a hranolové prvky - z polygonových modelů digitalizovaných dílů, které slouží jako výchozí bod pro vaše profesionální řešení modelování CAD.

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Ladislav Lebeda
Aplikační a prodejní specialista FARO

PolyWorks|DataLoop™ je řešení nové generace pro správu dat , které umožňuje sdílení dat a výsledků 3D měření v rámci celého podniku a přispívá k digitální transformaci vaší organizace. Poskytuje platformu pro digitální spolupráci, která usnadňuje týmovou práci tím, že propojuje všechny členy týmu, kteří pořizují informace z 3D měření nebo k nim potřebují přístup.

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Ladislav Lebeda
Aplikační a prodejní specialista FARO

Ke stažení