Vaše metrologie na klíč

Optické přístroje - měřicí a prohlížecí mikroskopy, multisenzorové souřadnicové měřicí stroje

Využijte naše špičkové měřicí technologie pro dokonalou kontrolu Vašich dílů. S nabídkou optických skenerů SYLVAC pro rychlé a přesné měření válcových komponent, prohlížecích a měřících mikroskopů VISION, a digitálních mikroskopů ASH pro rychlou kontrolu kvality, společně s multisenzorovými souřadnicovými měřicími stroji WERTH , které nabízejí různé typy senzorů a optických měřicích funkcí, jsme tu pro Vaše měřicí projekty.

Optické skenery SYLVAC

Optické skenery určené pro rychlé, přesné a bezkontaktní měření válcových dílů. Stroje SYLVAC SCAN reprodukují snímky profilu součástí s vysokým rozlišením během několika sekund.
Díky snadno použitelnému softwaru REFLEX-SCAN lze díly měřit pouhým kliknutím na tlačítko a nabízí více než 150 různých typů měřicích funkcí.

 

Mikroskopy VISION

Vision Engineering je dlouhodobým  předním celosvětovým výrobcem ergonomických stereomikroskopů a bezkontaktních měřicích systémů . Společnost byla založena v roce 1958 a patří dnes ke světovým výrobcům inovačních a dynaskopických mikroskopů s pobočkami v Evropě, Asii a Severní Americe.
 

Digitální mikroskopy ASH

Společnost ASH se zabývá vývojem a výrobou digitálních mikroskopických systémů pro rychlou kontrolu a základní měření, ideální pro prostředí výroby a kontroly kvality. Nabízí rychlé zobrazení živého obrazu v rozlišení Full HD (1080p) s rychlostí 60 snímků za sekundu. Intuitivní softwarové rozhraní zjednodušuje ovládání a zajišťuje celkovou jednoduchost systému.

Funkce vylepšení obrazu a kontrast zajišťují optimální výsledky obrazu. Díky snadno použitelným funkcím optimalizace osvětlení je ovládání integrovaného segmentového LED kruhového světla bez námahy ad.

Multisenzorové souřadnicové měřicí stroje Werth

Pod tímto názvem firma Werth Messtechnik GmbH produkuje multisenzorové souřadnicové měřicí stroje v aktuálních typových řadách Werth EasyScope, Werth ScopeCheck, Werth VideoCheck, Werth Inspector  a Werth TomoScope.

Modulární koncepce měřicích strojů dovoluje kombinaci více senzorů v různých výkonnostních kategoriích s volitelnými měřicími rozsahy v osách X = 200 – 6400 mm, Y = 100 – 1350 mm a Z = 150 – 800 mm, v závislosti na obtížnosti měřicích úkolů.