Vaše metrologie na klíč

V nabídce PRIMA BILAVČÍK najdete posuvná měřítka a hloubkoměry, mikrometrická měřidla, dutinoměry, číselníkové a digitální úchylkoměry, páčkové úchylkoměry, stojánky, úhelníky, úhloměry, pravítka, příměrné desky, koncové měrky, kalibry hladké a kalibry závitové . Všechny měřidla na vaše přání akreditovaně zkalibrujeme.

DASQUA
MAHR
MITUTOYO
HELIOS-PREISSER
SCHWENK
QUALITY TOOLS
JOHS. BOSS
LEITECH

Dasqua,
Modrá barva, charakteristická pro měřidla značky Dasqua není vybrána náhodou.
Dle institutu pantone symbolizuje nadčasovou konzistenci a jistotu.


Společnost vstoupila na evropský trh počátkem 80. let v Itálii jako dodavatel mikrometrů.
Nyní je Dasqua výrobcem širokého sortimentu komunálních měřidel, které dodává
do více než 50 zemí světa.

Měřidla vyráběná z kvalitních materiálů jsou výbornou volbou v poměru cena - výkon
a jsou schopna uspokojit i náročné zákazníky.

 

E-SHOP DASQUA

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Martin Rychtařík
Specialista na komunální měřidla

Ke stažení

Rychle, flexibilně, přesně. Ruční měření je stále velmi vhodnou metodou pro většinu aplikací.

Ruční měřicí technika představuje velký segment trhu v oblasti měření.
Firma Mahr nabízí široký sortiment snadno ovladatelných měřicích přístrojů, které poskytují spolehlivá data a které využijete ve všech odvětvích průmyslu.

Ruční měřicí technika
Inovativní ruční měřicí technika od společnosti Mahr: Posuvná měřítka, mikrometry a číselníkové úchylkoměry od analogové po digitální verzi s integrovaným bezdrátovým přenosem. Komparační měřicí zařízení Mahr a referenční etalony jsou pro vaši přesnou měřící techniku pro výrobu nepostradatelné.

E-SHOP MAHR

 

Máte dotaz ?

Fotka kontaktu
Martin Rychtařík
Specialista na komunální měřidla
Fotka kontaktu
Martin Čarný
Specialista na komunální měřidla SK

Ke stažení

Důvěryhodnost napříč průmyslovými odvětvími
Naše mimořádně přesná měřicí řešení přinášejí lepší výkonnost do nespočtu průmyslových odvětví, včetně leteckého, zdravotnického, automobilového a energetického průmyslu. S více než 5 500 produkty - největším portfoliem produktů ze všech komerčních poskytovatelů metrologie - máme řešení, která potřebujete ke splnění dnešních metrologických výzev a očekávání zákazníků.
Výběr metrologického řešení od společnosti Mitutoyo je pouze prvním krokem dlouhodobého partnerství. Naši odborníci jsou zde, aby vás podpořili v každé fázi. Nabízíme produkty a služby pro zlepšení všech aspektů vašich procesů zajišťování kvality, od předvádění výrobků přes kalibrační služby, technickou podporu až po instalaci a opravy.

Ruční měřicí přístroje Mitutoyo svou vynikající kvalitou a více než 75 let zkušeností s vývojem a výrobou přístrojů dovedlo tyto meřidla k dokonalé přesnosti a odolnosti.
Rozmanitost produktů Mitutoyo je bezkonkurenční. Nabízíme více než 90 různých verzí digitálního mikrometru jen ve standardním provedení až po měřicí rozsah dokonce 500 mm. Tyto výjimečné přístroje, jako je náš vysoce přesný vnější mikrometr s digitálním krokem 0,1 µm a maximální přípustnou chybou indikace 0,5 µm nebo mikrometrická hlava s roztečí vřeten 0,1 mm, nabízí pouze společnost Mitutoyo a podtrhují její pozici lídra na trhu a v oblasti technologií.