Vaše metrologie na klíč

Mitutoyo je předním světovým výrobcem přesných měřicích přístrojů , které nabízejí širokou škálu produktů od mikrometrů, posuvných měřítek a úchylkoměrů po tvrdoměry, systémy zpracování obrazu a 3D souřadnicové měřicí stroje z prodejních míst ve více než 40 zemích, podporovaných obchodními zastoupeními ve více než 100 zemích.

Důvěryhodnost napříč průmyslovými odvětvími
Naše mimořádně přesná měřicí řešení přinášejí lepší výkonnost do nespočtu průmyslových odvětví, včetně leteckého, zdravotnického, automobilového a energetického průmyslu. S více než 5 500 produkty - největším portfoliem produktů ze všech komerčních poskytovatelů metrologie - máme řešení, která potřebujete ke splnění dnešních metrologických výzev a očekávání zákazníků.
Výběr metrologického řešení od společnosti Mitutoyo je pouze prvním krokem dlouhodobého partnerství. Naši odborníci jsou zde, aby vás podpořili v každé fázi. Nabízíme produkty a služby pro zlepšení všech aspektů vašich procesů zajišťování kvality, od předvádění výrobků přes kalibrační služby, technickou podporu až po instalaci a opravy.

Ruční měřicí přístroje Mitutoyo svou vynikající kvalitou a více než 75 let zkušeností s vývojem a výrobou přístrojů dovedlo tyto meřidla k dokonalé přesnosti a odolnosti.
Rozmanitost produktů Mitutoyo je bezkonkurenční. Nabízíme více než 90 různých verzí digitálního mikrometru jen ve standardním provedení až po měřicí rozsah dokonce 500 mm. Tyto výjimečné přístroje, jako je náš vysoce přesný vnější mikrometr s digitálním krokem 0,1 µm a maximální přípustnou chybou indikace 0,5 µm nebo mikrometrická hlava s roztečí vřeten 0,1 mm, nabízí pouze společnost Mitutoyo a podtrhují její pozici lídra na trhu a v oblasti technologií.