Vaše metrologie na klíč

Společnost Prima Bilavčík uzavřela strategické partnerství s ABB Robotics

Společnost Prima Bilavčík, tradiční dodavatel produktů a služeb v oblasti metrologie, oznámila vznik nového strategického partnerství se společností ABB a její divizí robotiky. Cílem partnerství je vzájemná podpora jak zákazníků ABB Robotics, tak zákazníků Prima Bilavčík a to v oblasti dodávek automatizovaných výrobních systémů, skenerů a technické podpory v oblasti metrologie.
 
 

PRIMA Zákaznické dny 2023

Zákaznický den, který se konal 9.3.2023 opět svou návštěvností potvrdil kouzlo osobního setkání s našimi zákazníky. Celkový počet zákazníků i zahraničních partnerů předčil naše očekávání. Zákazníci mohli shlédnout jak přednášky našich pracovníků v oblasti produktových novinek, tak prezentace zahraničních partnerů Faro, Vision, PolyWorks a ABB Robotics.
 

NEJVÝKONĚJŠÍ OSCILOSKOPY OD FIRMY SIGLENT

Digitální osciloskopy řady SIGLENT SDS6000A jsou v šířkách pásma 2 GHz, 1 GHz a 500 MHz, mají vzorkovací frekvenci 5 GSa/s (10 GSa/s ESR) na každém kanálu, maximální délka záznamu 500 Mpts/ch a zobrazují až 4 analogové kanály + 16 digitálních kanálů schopnost analýzy smíšeného signálu.
 

Kalibrace, o kterých možná nevíte

Možná nemáte tušení, co všechno jsme schopni zkalibrovat. Tedy kromě klasických komunálních měřidel, Vám akreditovaně zkalibruje mikroskopy, výškoměry, profilprojektory, drsnoměry, momentové utahováky, příměrné deseky. Novinkou je také laserové měření.
 

Novinky FARO

Společnost FARO se zavazuje poskytovat svým zákazníkům co nejlepší služby a podporu. V rámci tohoto závazku bychom Vás chtěli informovat o ukončení servisní podpory pro následující řady ramen: FaroArm® - Advantage, Titanium, Platinum a originální laserové scannery V2. Servis bude u těchto modelů ukončen k 30.7.2023, zatímco služba kalibrace těchto ramen zůstává i nadále v platnosti.
 
 

KATALOG PRIMA 2022

Představujeme Vám nový KATALOG PRIMA BILAVČÍK pro rok 2022-23, ve kterém naleznete spoustu novinek přístrojových, softwarových i novinek v oblasti služeb. V případě zájmu o nabídku nás neváhejte kontaktovat!
 
 

Retrofit a modernizace souřadnicových měřicích strojů

Vyšší produktivita stroje, nižší náklady, více funkcí a uživatelsky přívětivější software – to je jen pár důvodů, proč se rozhodnout modernizovat Váš stávající souřadnicový měřicí stroj. Rádi Vám individuálně poradíme a představíme možnosti, jak optimálně využít Váš stávající souřadnicový měřicí stroj.