Vaše metrologie na klíč

Kalibrace a návaznosti v souladu s IATF 16949

Specifikace podle standardizovaných norem a certifikovaná kalibrace umožňují objektivní porovnání vlastností měřicích strojů a zajištění návaznosti měření. Společnost Werth Messtechnik byla akreditována pro kalibraci optických a multisenzorových souřadnicových měřicích strojů již v roce 2004 a v roce 2011 se stala prvním a do roku 2018 jediným akreditovaným pracovištěm svého druhu pro kalibraci souřadnicových měřicích strojů se senzory výpočetní tomografie.
 
 

Jarní AKCE MAHR / TESA HITS / MITUTOYO

Posuvná měřítka, mikrometry a číselníkové úchylkoměry od analogové po digitální verzi s integrovaným bezdrátovým přenosem, hloubkoměry, dutinoměry, vyhodnocovací jednotky a měřicí sondy, výškoměry, přístroje měření povrchu. to vše naleznete v jarních akcích MAHR, TESA a MITUTOYO. Nakupte včas, všechny akce jsou časově omezeny.
 

Děkujeme za návštěvu na DNECH PRŮMYSLU

Dvacátého prvního března letošního roku se v Uherském Brodě v areálu Slováckých strojíren konala premiéra konference, jejíž zaměření definuje zcela jasně již její název. Vzhledem k tomu, že digitalizace průmyslu je jedním z hlavních témat dneška, naše redakce nemohla chybět a pozvání pořádající firmy Prima Bilavčík ráda přijala.
 
 
 
 

Retrofit a modernizace souřadnicových měřicích strojů

Vyšší produktivita stroje, nižší náklady, více funkcí a uživatelsky přívětivější software – to je jen pár důvodů, proč se rozhodnout modernizovat Váš stávající souřadnicový měřicí stroj. Rádi Vám individuálně poradíme a představíme možnosti, jak optimálně využít Váš stávající souřadnicový měřicí stroj.