Vaše metrologie na klíč

Společnost Prima Bilavčík uzavřela strategické partnerství s ABB Robotics

Společnost Prima Bilavčík, tradiční dodavatel produktů a služeb v oblasti metrologie, oznámila vznik nového strategického partnerství se společností ABB a její divizí robotiky.
Cílem partnerství je vzájemná podpora jak zákazníků ABB Robotics, tak zákazníků Prima Bilavčík a to v oblasti dodávek automatizovaných výrobních systémů, skenerů a technické podpory v oblasti metrologie.


ABB Robotika patří k předním světovým dodavatelům robotických a automatizačních řešení. Je jedinou společností s komplexním portfoliem robotů, autonomních mobilních robotů a řešením pro automatizaci strojů, včetně pokročilého softwaru. Působí ve více než 50 zemích a má přibližně 11 000 zaměstnanců. Jejím cílem je posunout kvalitu svých služeb na další úroveň a to snížením složitosti procesů výroby a kontroly kvality. Právě z titulu zkvalitnění svých služeb v oblasti kontroly kvality vyzvala společnost ABB firmu Prima Bilavčík ke spolupráci.

Obě společnosti od této spolupráce očekávají nárůst počtu zákazníků v oblasti dodávek automatizovaných výrobních systémů, metrologických zařízení a zejména pak posunutí 3D kontroly kvality na novou vyšší úroveň.

23.03.2023