Společnost SIGLENT reaguje na dynamický vývoj v oblastech jako jsou telekomunikace, bezdrátové technologie a vysokorychlostní digitální technologie a představuje novou řadu osciloskopů SDS7000A Series.

Tyto osciloskopy nabízejí rozšířenou funkcionalitu, která odpovídá rostoucím potřebám moderních aplikací. Díky svým 12bitovým vertikálním rozlišením dokáží přesně zobrazit vysokofrekvenční signály a poskytují jemné rozlišení ve vertikální detekci.

Řada SDS7000A Series disponuje 4 analogovými kanály a 16 digitálními kanály s šířkou pásma 3 GHz (SDS7304 H12) a 4 GHz (SDS7404A H12), což rozšiřuje možnosti v designových aplikacích na nové testovací požadavky. S maximální vzorkovací frekvencí 20GSa/s a standardní hloubkou akviziční paměti 500 Mpts na kanál, umožňují tyto osciloskopy zachytit signály s vysokou přesností. Díky 15,6" dotykovému displeji s vysokým rozlišením a mnoha analytickým funkcím zlepšují efektivitu vývojářů.

Nová vysokorychlostní platforma osciloskopu SDS7000A poskytuje rychlou odezvu měření a analýzy systému, což vytváří příležitosti pro budoucí rozšíření analytických funkcí. Řada SDS7000A také podporuje funkce jako analýza Eye/jitteru a analýza souladu protokolu, což usnadňuje ladění a testování technického návrhu v oblasti vysokorychlostních systémů.

 

 
VELKÝ VÝBĚR PŘÍSTROJŮ SIGLENT NA NAŠEM E-SHOPU