Vaše metrologie na klíč

Servisní technik pro servis měřicích přístrojů

Kalibrační laboratoř společnosti PRIMA BILAVČÍK, s.r.o. přijme na svoje pracoviště v Uherském Brodě pracovníka/pracovnici na pozici Servisní technik

Společnost PRIMA BILAVČÍK, s.r.o. se sídlem v Uherském Brodě specializující se na prodej měřicích přístrojů a služby v oboru metrologie přijme na pracovní pozici servisního technika pro servis měřicích přístrojů s působností v ČR a SK.
Vhodné i pro absolventy VŠ/SŠ se zaměřením na STROJÍRENSTVÍ například aplikovaná informatika, metrologie.

Náplň práce:

  • Poskytování servisu měřicích přístrojů s CNC řízením a jejich kalibrace

Požadujeme:

  • nadšení a chuť učit se novým věcem
  • inovativní přístup k řešení problémů a úkolů u zákazníka
  • aktivní znalost zejména anglického jazyka slovem i písmem, znalost německého jazyka výhodou
  • ŘP skupiny B
  • dobrou pracovní morálku
  • ochotu k vysokému pracovnímu nasazení, ochotu cestovat
  • solidní přístup a vystupování, samostatnost
  • praxe vítána, nikoliv však bezpodmínečně nutná

Nabízíme:

  • vysoce odbornou práci s nejvyspělejší technologií na trhu
  • rozšíření znalostí v oboru metrologie, mezinárodní kontakty
  • velmi dobře ohodnocenou práci, perspektivní zaměstnání
  • odborný růst, zázemí stabilní společnosti
  • práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • dobré platové podmínky

Benefity:

  • služební PC a telefon
  • příspěvek na stravu
  • flexibilní pracovní doba, volné víkendy

Místo výkonu práce s působností v ČR a SK

Strukturovaný životopis zašlete na e-mailovou adresu: koudelova@primab.cz

09.04.2024