21477
5 808
Vaše metrologie na klíč

Testo 623 - hygrometr

Testo 623 - hygrometr

více informací
5 808 Kč (vč. DPH)
4 800 Kč (bez DPH)
Dostupné po zaregistrování
Kód zboží: 0560 6230

Máte dotaz?

Podrobný popis - Testo 623 - hygrometr

Testo 623 - hygrometr

Postavený na stole nebo namontovaný na zdi: hygrometr v elegantním vzhledu měří přesně a spolehlivě teplotu a vlhkost v obytných prostorech, kancelářích, laboratořích a podnikatelských prostorech.

Hygrometr testo 623: technické charakteristiky

S hygrometrem testo 623 sázíte na spolehlivý monitor pro prostorové klima. Intervaly, ve kterých přístroj měřené hodnoty zobrazuje, si může uživatel nastavit sám, ty jsou v rozmezí minimálně 5 minut až maximálně 24 hodin. Hodnoty teploty a vlhkosti za poslední 90 dní se automaticky ukládají. S integrovanou funkcí alarmu je možné zobrazit dosažení hraničních hodnot.

Na velkém displeji jsou kdykoliv vidět aktuální naměřené hodnoty, datum a čas, rovněž také statistika posledních 90 dní. Je tak bez problému možná dlouhodobá analýza prostorového klimatu - bez přenášení dat a vyhodnocování na počítači.

Dlouhodobě stabilní senzor zaručuje dlouhodobou kvalitu – abyste i za několik let mohli důvěřovat spolehlivosti Vašeho hygrometru.

Zda bude hygrometr stát jako rámeček na stole nebo na příborníku nebo zda bude viset na zdi, to si rozhodnete Vy sami: obojí je možné i díky připevňovacímu materiálu, který je součástí dodávky.

 

Rozsah dodávky

  • Hygrometr testo 623
  • Baterie
  • Připevňovací materiál
  • Výstupní protokol z výroby.*
*Ve smyslu paragrafu 505/90 sbírky zákona o metrologii v platném znění se nejedná o kalibrační list.
 

 

Technický list zde